PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1260}

Pocztówki znad krawędzi

Postcards from the Edge
7,2 6 653
oceny
7,2 10 1 6653
7,6 10
ocen krytyków
Pocztówki znad krawędzi
powrót do forum filmu Pocztówki znad krawędzi

2/10

użytkownik usunięty

Film dla mnie beznadziejny i strasznie nudny ;/ Z trudem dotrwałam do końca, co Wy w nim widzicie?? Zero akcji, nudy na pudy, aktorzy także dawni, niezbyt popularni :P Nie polecam :/

ocenił(a) film na 10

Meryl Streep niezbyt popularna? Dziewczyno, co ty piszesz?

ocenił(a) film na 9
wiol_ka33

Przecież teraz popularny jest Pattison, Efron itp.! :P
Meryl jest najlepsza na świecie i tyle. :D

kolorowazuz

"aktorzy także dawni, niezbyt popularni :P"

I w tym momencie oplułam monitor ze śmiechu. :)

ocenił(a) film na 10
Tinkerbell_88

Dokładnie ja też xD

ocenił(a) film na 8

Wracaj do oglądania Mody na sukces i nie zaprzątaj sobie główki takimi bzdurnymi filmidłami jak np.Pocztówki znad krawędzi.:)

ocenił(a) film na 7

"aktorzy także dawni, niezbyt popularni"
totalny blamaż...
jak juz ktos poradził, wróć dziewczynko do filmów adekwatnych dla swojego poziomu mentalnego ze "światowymi gwiazdami kina" typu kasia cichopek

ocenił(a) film na 7
south-of-heaven

dziś trudno o dobry film w tak rewelacyjnej obsadzie ! Nie tylko Meryl Streep czy Shirley MacLaine , ale Gene Hackman , Annette Bening , Richard Dreyfuss itd !

użytkownik usunięty
Bene

Na dokładkę jeszcze Dennis Quaid. Rysio Dreyfuss pojawia się tam tylko przez kilka maleńkich chwil, ale niewątpliwie jego udział w tym filmie jest dużym plusem. Zgadzam się w 100% z tym, że dziś trudno trafić na produkcję w tak doborowej obsadzie.

użytkownik usunięty
south-of-heaven

Film jest rzeczywiście dobry, ale nie każdemu takie produkcje mogą się podobać. Mnie ta akurat przypadła do gustu, a to zasługa Meryl Streep, Shirley MacLaine, Dennisa Quaida i Gene'a Hackmana. Meryl dała niesamowity popis w ostatniej scenie z mikrofonem :-). Ale nie ukrywam, że w "Pocztówkach" zdarzały się takie momenty, które moim zdaniem mogły być ciekawsze.

ocenił(a) film na 7

zakończenie wypowiedzi wprost rewelacyjne, polecam następnym razem trochę przemyśleć co piszesz, bo takich herezji dawno nie czytałem

ocenił(a) film na 8

O rany!!! Piękne! "Dawni aktorzy" i do tego "niezbyt popularni". Uśmiałam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones