Dennis Quaid

Dennis William Quaid

7,5
15 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Quaid

Podobny do Pierca Brosnana ;D

użytkownik usunięty

Gdy oglądałem Nie Wierzcie Bliźniaczkom na 100% myślałem że to Pierce Brosnan ;)

Nie bardzo.... raczej do Harrisona Forda

użytkownik usunięty
entregado66

Jak dla kogo mi w tym fimie przypominał Pierce Brosnana ;D

Jak postawimy dwa zdjęcia tych aktorów obok siebie zobaczymy małe podobieństwo i to bardzo małe,jednak czasami w jakimś filmie zdarza się że przez moment ktoś kogoś przypomina, jednak tych aktorów nigdy bym nie podejrzewał o podobieństwo,ja mam pamięć typowo wzrokową.
Akurat do twarzy aktorów mam bardzo dobrą ale słabszą do nazwisk.
Żeby było jasne to nie jest żaden zarzut do twojej opinii,oczywiście że każdy może widzieć podobieństwo u kogo chce.
Ja np. czasami porównuje starych aktorów z lat 40,50 do tych dzisiejszych i szukam podobieństwa ale nie chodzi w tym wypadku o wygląd lecz o grę sposób poruszania się itd.
I np.Kevin Costner przypomina mi Gary Coopera myślę że nawet ten drugi jest trochę podobny.
Także różnie to jest nawet przez zachowanie sposób bycia też jest podobieństwo.

użytkownik usunięty
entregado66

Spoko, wiem ;P

entregado66

właśnie :) Forda przypomina :))\

dziewiona

No proszę nie jestem sam...nawet kiedyś pomyślałem że w 5 części Indiany D.Q.mógłby zagrać brata Indiany...no wymyślili by scenariusz jak w każdym serialu...nagle brat się odnalazł itd.\hi hi\

Mi raczej przypominał Costnera, zwłaszcza gdy był młodszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones