Tony MoranI

Anthony Moran

7,3
293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Moran

I teraz może powiedzieć z dumą: "grałem ikonę horroru. To ode mnie się zaczęło". Szacunek.

salus_in_platone

Michaela grał tylko w scenie gdy Laurie ściąga mu maske. Naprawde się ograł ;D

Kryychaa

He, he, a wcześniej jak zabijał w masce, to był inny aktor??? Nie wiedziałam.

A tak w ogóle, to nie cierpię tego momentu, gdy Laurie ściąga ma maskę. Taki blondas. Brrr. Psuje trochę nastrój filmu, moim zdaniem.

salus_in_platone

Pisze o scenie kiedy Laurie ściąga Michaelowi maske!

Kryychaa

A to jest pod koniec filmu i jakoś nie widać żeby miał blond włosy. Coś Ci się chyba pomyliło.

Kryychaa

Może założyłam, że ma blond włosy, bo jako sześciolatek był blondynem, ale widziałam ten film wiele razy, mam oryginał dvd, więc nie sądzę, aby mi się pomyliło. Może te włosy są ciemne blond. Tak czy inaczej są jasne.

salus_in_platone

Ma ciemne włosy:

http://www.culturesnob.com/2007/09/the-bogeyman-halloween/

Czy to jedyna część w której widać Mayersa bez maski ?

ProF_A_N_

Ale w napisach końcowych to właśnie on występuje jako ten, który grał 23-letniego Michaela. Dlatego i tak może być z siebie dumny.
Naprawdę w tę rolę wcielało się bodajże 8 osób, nawet sam Carpenter;)

NickError

Dokładnie sześć osób, w tym:

Tony Moran - sceny morderstw i finał w domu Doyle'ów
Nick Castle - poruszający się i obserwujący dorosły Michael Myers
Debra Hill - ręka z nożem przed maską na początku filmu

John Carpenter grał Paula (chłopaka Annie) w słuchawce telefonu.

Shiloh

poprawka, Tony Moran zagral tylko i wylacznie scene, w ktorej Laurie zdejmuje Michaelowi maske, reszte zrobili Nick Castle i Jim Winburn (stunts) (ktory jest pominiety nie wiedziec czemu); reka z nozem na poczatku to faktycznie Debra Hill. Przed chwila ogladalem wywiad z wszystkimi aktorami, ktorzy wcielili sie w postac Michaela Myersa w czesciach 1-8; nie uczestniczyli tylko Nick Castle i Tony Moran..

lysy540

A gdzie jest ten wywiad? Możesz dać mi namiary?

ProF_A_N_

Nie, jeszcze w części 5
W jednej z ostatnich scen, na strychu w domu Myersów

mrjakub923

No dzięki. Przez te 12 lat zdążyłem to odkryć ;) Jesień 2008 to miałem straszną zajawkę na slashery.
Ukazał się jeszcze w dwóch "rimejkach" Roba Zombie gdzie brodatej twarzy użyczył wrestler Talor Mayne.
No i ostatnim filmie z 2018 roku w scenach w toalecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones