PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36311}
6,5 156
ocen
6,5 10 1 156
Time Changer
powrót do forum filmu Time Changer

Wcale nie "agitka" bo nie nakładnia ani do zmiany wyznania ani nie mówi o religii jako takiej, zwraca się jedynie do ludzi wierzących z apelem by zbadali swoje życie pod kontem tego czy przypadkiem nie dali się przesadnie znieczulić i czy nie zaczeli akceptowac w swoim życiu rzeczy, które dla Boga są nie do zaakceptowania. Film ten jest dla ludzi wierzących, niewierzącym nie polecam. Ale dla tych, którzy chca Boga traktować serio film jest świetny, bo budzi z duchowej apatii i wywołuje reflekcje nad samym sobą. Pokazuje prawdziwe problemy dzisiejszego kościoła chrześcijańskiego (i nie ważne o jakiej nazwie, bo nie o nazwę tu chodzi tylko o... stan serca każdego z nas) Dodatkowo film jest ciekawy i bajkowy. WARTO!

ocenił(a) film na 8
pauladriana

p.s. dodatkowo film mówi o ważnej prawdzie, czyli: że zbawienie nie jest z uczynków i nie za zasługi, ale przez Jezusa Chrystusa. I że bycie dobrym człowiekiem to za mało, bo jedyną drogą i bramą do nieba, wg Biblii, jest Jezus Chrystus, o czym w dzisiejszych czasach mówi się coraz mniej, a kto o tym wspomina jest wyśmiewany lub uważany za głupka.

Ja film polecam tym ludziom, którzy szukają Boga i odpowiedzi na pytanie: "jak mogę być bliżej Niego?".

ocenił(a) film na 10
pauladriana

mnie też się bardzo podobał, nie rozumiem dlaczego ludzie krytykują ten film. każdy lubi co innego, ja nie krytykuję tych co lubią np horrory czy komedie romantyczne.

ocenił(a) film na 10
Azbestka

Krytyka płynie od niewierzących.
Dla nich ten film jest niezrozumiały.
Myślą, że wiedzą o co chodzi ale tak naprawdę nic a nic nie kumają.
Trzeba być zbawionym człowiekiem żeby zajarzyć.

pauladriana

Zgadzam się! Za wartości i najważniejsze przesłanie, które w sobie niesie zasługuje na wysoką notę! Dobry na "duchowe przebudzenie". Polecam gorąco...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones